Frontpage Slideshow

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Fasada

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Bari

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Bari 3

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Bari 4

Tagline

By eorama

Vila Kerciku - Bari 5

Tagline

By eorama

Vila Kerciku - Recepsion

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Pishina

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Pishina 2

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Pishina 3

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Pishina 4

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Sauna

Tagline

By Super User

Vila Kerciku - Ambjente 2

Tagline

By eorama

Vila Kerciku - Masazh

Tagline

By eorama

Vila Kerciku - Akomodimi 2

Tagline

By eorama

Vila Kerciku - Akomodimi 3

Tagline

By eorama

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.
 
 
 
Adresa:
Hotel Vila Kerçiku,
Sheshi “Avni Rustemi” n° 14
Tirane
Shpërndaj:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel:
+ 355 4 2253999
Mobil:
+ 355 69 600 1451 / Për SPA: +355 69 5577 332

Vila Kërçiku

Vila Kërçiku, Hotel & Spa, i hapur me 27 tetor 2012, është një ndërtesë e vitit 1935, tërësisht e ristrukturuar, që ndodhet në qendër të Tiranës dhe i përket familjes Kërçiku, e cila dhe e menaxhon hotelin. Ka 7 dhoma dyshe, një sallë për mëngjes, pishinë të mbyllur, hidromasazh, sauna si dhe banjë turke. Kombinimi i shërbimit familjar me stilin, historinë dhe kulturën ...

Read more...

Akomodimi

Hoteli disponon 7 dhoma dyshe. Tre prej dhomave janë me ballkon që sheh nga sheshi “Avni Rustemi”, kurse 4 të tjerat shohin nga oborri i brëndshëm. Dhomat janë të shtruara me laminat dhe të dizenjuara me tone të ndryshme, shumë të qeta dhe relaksuese. Të gjitha janë të pajisura me ajer të kondicionuar, linjë telefonike, TV plazma me paketën baze të Digitalb-it, minibar, kabinë ...

Read more...

Ku ndodhemi - Google map